Kresba

Kreslím nejraději měkkou tužkou na ruční papír, sestavuji kresby do obsahově i stylově uzavřených cyklů. V ilustracích hledám vždy nový výraz, osobitost při zachování výrazného rukopisu. Ráda dokončuji kresby v grafických programech. Hodiny soustředěné práce zaměřené na detail nebo rychlé návrhy a skicy. Ilustrace pro komerční projekty nebo volné kresby. Zajímavou spolupráci s klienty vyhledávám, neváhejte mě proto oslovit. 

Základem je kresba

Kresba je disciplína, která mě baví, naplňuje a je základem pro veškerou práci. V galeriích a obrazárnách mě fascinují skicy, přípravné kartóny, kresby či čárové lepty, více než rozměrné olejomalby. I drobná kresba zde může být monumentální. Každým rokem cítím větší jistotu ruky, schopnost nakreslit svou představu a to je osvobozující. 

image

Jsme na stejné vlně?

Oslovila Vás má práce a máte zájem o koupi? Napište mi zprávu, brzy Vám odpovím a zašlu informace o způsobu nákupu. Originální malby, kresby či printy balím do papírových tubusů nebo pevných lepenkových složek. Čistě, bezpečně a esteticky. 
Potěším Vás dárkem k nákupu.